Bezmaksas brīvā koda programmatūras apmācība

Apmācību programma

Šī apmācību vietne ir paredzēta bezmaksas apmācībām datorprasmju apgūšanai atbilstoši ECDL sertifikācijas prasībām.
Apmācību programma ir sadalīta 7 kursos jeb moduļos:
1. modulis. Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pamati;
2. modulis. Datora izmantošana un failu vadība;
3. modulis. Tekstapstrāde;
4. modulis. Izklājlapas;
5. modulis. Datu bāzes;
6. modulis. Prezentācijas;
7. modulis. Tīmekļa pārlūkošana un saziņa.

Apmācību mērķauditorija

Šī apmācību programma ir paredzēta cilvēkiem ar pamata datorzināšanām, kas vēlas padziļināt savas zināšanas un sagatavoties ECDL eksāmenu nokārtošanai.

Nepieciešamā programmatūra

Apmācību materiāls ir veidots OpenOffice.org versijai 3.2 operētājsistēmas Linux Ubuntu 10.10 vidē Gnome 2.32.Kā biroja programmatūru iespējams izmantot arī OpenOffice.org jaunākas versijas vai LibreOffice.
Linux Ubuntu operētājsistēma ir būtiska tikai 2.modulī Datora izmantošana un failu vadība. Citus moduļus var sekmīgi apgūt arī citās, piemēram Microsoft Windows, operētājsistēmās.

Pašmācības kursi

Apmācības veidotas kā pašmācības kursi - tas nozīmē, ka Jūs pats būsit atbildīgs par to, lai sekmīgi apgūtu visu kursa materiālu.

Apmācību gaita

Apmācībās netiek prasīts ievērot norādīto moduļu secību. Jūs varat brīvi izvēlēties Jums interesējošos kursus un apgūt tikai tos.
Atverot izvēlēto kursu, nepieciešams iepazīties ar kursa gaitas aprakstu un, sekojot instrukcijām, sagatavot datoru praktisko darbu veikšanai. Tālāk var uzsākt teorijas apguvi un pildīt sagatavotos uzdevumus.
Pēdējoreiz modificēts: pirmdiena, 2012. gada 1. oktobris, 12:44

ESF logo